لذت خرید از مراکز خرید جزیره کیش در نوروز ۹۷

علاوه بر فطرت زیبا، ساحل‌های مرجانی، آب‌های نقی بی آلایش و برنامه‌های خصوصیت شب‌های کیش، پاساژها و مراکز فروش این آبخوست از كل مقاصدی هستند که گردشگران حتما به آن‌ها سر می‌زنند. در این سخن فصل سعی شده تا بیش‌تر این مراکز پنهان سازی داده شود. اندرز ما بابت شما مسافران کیش که قصد معامله از مغازه‌های این جزیره را دارید این است که کاملا به قیمت‌های كالا اقسام وضع جنبه نظر در شهر خود وارد باشید تا بتوانید با اجناس بازارهای کیش مقابله کنید و خریدی كم قیمت داشته باشید.

لذت خرید از مراکز خرید جزیره کیش در نوروز 97

برای اینكه فداكار امتعه نه تنها ارزان‌تر نیستند بلکه گران‌تر از گونه ها شهر شما نیز هستند. همچنین به علت نزدیکی بیش‌تر بازارها و پاساژها در کیش سعی کنید تا جایی که می‌توانید اجناس و قیمت‌های این بازارها را با هم وفق کنید. در ادامه در مطلب مراکز خرید کیش در مورد لذت خرید از مراکز خرید جزیره ی کیش در نوروز ۹۷ بیشتر می گوییم.

بازار پارس خلیج

این مرکز بیع یک طبقه دارای ۱۵۰ اتاق است. در این بازارگاه می‌توانید کالاهایی چون پوشاک، کیف و کفش، عینک، ساعت، اسباب آرایشی و بهداشتی، اسباب‌بازی، تلفن ولی و شرایط رایانه‌ای، كالا خانگی، اثاث آشپزخانه، مصرف غذایی  را تامین کنید. نیز خرازی، مباشر املاک، و خدمات مسافرتی نیز در این مکان به چشم می‌خورند.زمان کار: هر روز از عهد ۱۰ صبح تا ۱ بعد از ظهر، و از ۴ بعد از ظهر تا ۱۰ شب.موقعیت مکانی بازارچه روی نقش

بازار ونوس کیش

این مرکز سودا ۲ طبقه دارای ۳۱۰ اتاق است. بیشتر مغازه‌ها در اشكوب اول استواری دارند. این مرکز دارای یک رستوران، یک کافه، ۳ بانک، مغازه‌های ابتیاع لباس، کیف و کفش، اثاث آرایشی و بهداشتی، اسباب‌بازی، اسباب خانگی، متاع آشپزخانه، خراج باروت غذایی، و مناسبت ها پسین است.ساعت کار: هر روز از عمر ۱۰ صبح تا ۱ بعد از ظهر، و ۴ بعد از ظهر تا ۱۰ شب

صفین کیش

بازار صفین یا رسته عرب‌ها از قدیمی‌ترین بازارهای کیش، و با معماری عربی است. بیش‌تر فروشنده‌ها نیز از بومیان، و عرب تعبیر هستند. این سوق و میدان معامله یک طبقه، و دارای ۷۰ مغازه است که در زمینه‌های پوشاک، کیف و کفش، عقار آرایشی و بهداشتی، اسباب‌بازی، كالا خانگی، اسباب آشپزخانه، امرار غذایی و خرازی تكاپو می‌کنند. قیمت‌ها در این سوق و میدان معامله نسبتا كم بها هستند. دو بانک نیز در این رسته بود دارند.

لذت خرید از مراکز خرید جزیره کیش در نوروز 97

بازار زیتون کیش

معماری این مرکز آن را از اخری مراکز خرید فحل کرده است. این تیمچه ۲ اشكوب از ۹۶ بی مانند تجاری و ۱۲ تنها كارمند تشکیل شده است.در صورت جوع یا خستگی، می‌توانید به رستوران یا کافی‌شاپ پاساژ بازگشت کنید. یک بانک نیز در این مرکز پویه دارد.ساعت کار: هر روز از وقت جهان ۱۰ صبح تا ۱ بعد از ظهر، و از ۴ بعد از ظهر تا ۱۰ شب

بازار پانیذ

این مرکز فروش ۲ آشكوب دارای ۱۸۳ دكان تجاری است که در زمینه‌های پوشاک، کیف و کفش، رخت آرایشی و بهداشتی، عینک، ساعت، صرف غذایی، عقار خانگی، سامان آشپزخانه، اسباب صوتی و تصویری، اسباب‌بازی، تلفن همراه، بدلیجات و موراد عقبی كوشش جستجو می‌کنند. همچنین در این مرکز خرید یک رستوران، کافی‌شاپ، فست‌فود و کافی‌نت نیستی دارد.زمان کار: هر روز از اوقات ۱۰ صبح تا ۱ بعد از ظهر، و از ۴ بعد از ظهر تا ۱۰ شب.

پردیس ۱

این بازارچه در ۲ مرتبه آسمانه با ۲۰۰ بی مانند یکی از باراهای مبصر ارشد تر کیش به احصا می‌آید. کالاهای این خریدوفروش نیز مانوس قیامت بازارهای نام غیرمستقل جامع پوشاک، کیف و کفش و موراد قبیل است. افزون بر این غرفه‌ها، یک رستوران، یک چای‌خانه سنتی، یک کافی‌شاپ، آژانس‌های مسافرتی، چندین بانک، و یک کافی‌نت در این بازارچه حیات دارد.

پردیس ۲

این بازار نیز مانوس پردیس ۱ دارای کالایی‌هایی آشنا پوشاک، کیف و کفش و چمدان، اسباب لوکس و گل مصنوعی، رخت ورزشی، مکمل‌های غذایی، اثاث برق كار و خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری و غیره است. از و دنیا اولی واحدهای تجاری بانک و موسسات مالی، رستوران و کافی‌شاپ است.ساعت کار: هر روز از ۹:۳۰ تا ۱ بعد از ظهر، و از ۵ عصر تا ۱۱ شب.

لذت خرید از مراکز خرید جزیره کیش در نوروز 97

مرکز خرید دامون

این حلقه تجاری-خدماتی دربردارنده ۹۸ دكه تجاری و ۱۰ حجره خدماتی، و یک اشكوبه فودکورت و غذاخوری است. انواع این مرکز فروش كفو عقبا اقمشه در مراکز ابتیاع نام بنده هستند، مانوس امتعه پوشاک، کیف و کفش، محصولات آرایشی و بهداشتی، طلا و زیورآلات، شکلات و برج غذایی، تلفن همراه، لپ‌تاپ و کامپیوتر و غیره. مرتبه آسمانه دوم ( این مرکز مشتمل سقف همکف، اول و دوم است) شامل یک پیست اسکیت روی یخ است.وجود یک پیانو در مرکز ابتیاع و آهنگ‌های گوش‌نواز آن فضای دلپذیری را ایجاد می‌کند.

بازار مریم کیش

غرفه‌های راسته مریم در فضایی باز ثبات دارند. فضا و معماری این سوق و میدان معامله افزون زیبا و دلپذیر است. می‌توانید پوشاک، کیف و کفش، متاع آرایشی و بهداشتی، امرار غذایی بعد طبیعت فقر خود را از این تیمچه زیبا تامین کنید.ساعت کار: هر روز از زمانه ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

بازار مروارید

بازار در کیشاین مرکز ابتیاع یک اشكوب دارای ۱۲ درب ورودیه و ۸ خریدوفروش است که هر کدام دارای نام‌های عجم هستند: آپادانا، پرسپولیس، پاسارگاد، پارس، تیسفون، آریا، ایران، و بیستون. معماری این مرکز ابتیاع نیز بر بنیاد معماری بناهای قدیمی و هخامنشیان مصنوع و آفریدگار شده است.افراد می‌توانند پوشاک، مصرف غذایی، متاع آشپزخانه، رخت آرایشی و صحی و دومین وسایل كیفیت نیازمندی خود را بسیجیده کنند.در این رسته نكوهیده زشت یک رستوران، یک کافی‌شاپ و یک کافی‌نت نیز بود دارد.ساعت کار: هر روز از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

لذت خرید از مراکز خرید جزیره کیش در نوروز 97

بازار مرجان کیش

مجتمع مرجان دارای یک بازار، یک كنار و واحدهای مسکونی است. بازارگاه مرجان بی ارزش زیاد شیک با معماری دوست داشتنی ملیح است. یک آکواریوم با ۸۰۰ سبك آبزیان، ۳۹ آب‌نما، ۴۲۰ پروژکتور رنگارنگ بغاز خاصی به این مکان داده است. كامل اسباب چگونگی احتیاج خود را می‌توانید از این راسته مرتب کنید.ساعت کار: ۶ صبح تا ۱۱ شب.

مرکز خرید سارینا ۱

این مرکز شراء در کیش یکی از بازارها و مراکز خرید کیش است که در هوایی فلكی عرشی به مساحت حدودا ۵۳۰۰ مترمربع، در ده آشكوب که دو طبقه آن تجاری و باقی آن پارکینگ و مستخدم است،احداث شده است.این مرکز معامله در اراضی شرقی آبخست زیبای کیش، شارع خیام، روبروی هتل ارم وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده است. نزدیکی و نزدیكی همسایگی این دایره به مراکز شراء آداك ( مرکز تجاری کیش و مینو ۱ و۲) و هتل ها (ارم و داریوش) غذاخوری ها و چشم انداز رو به یم زهاب از عطا بزرگ این مجـــتمع به شــمار می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.