جت اسکی در جزیره زیبای کیش

یکی از تفریحات بسیار هیجان انگیز جزیره کیش را می توانید در کتار سواحل آن تجربه کنید؛ جت اسکی در جزیره زیبای کیش را بهتر است در هر زمان که به این جزیره سفر کردید، تجربه کنید؛ مطمئنا این تجربه برای شما حیرت انگیز و به یاد ماندنی خواهد شد. در مقاله امروز می توانید در بخش اطلاعات سفر به کیش بیشتر با ویژگی های این تفریح دوست داشتنی آشنا شوید.

با مراجعه به يکي از کلوپهای غواصی و دريايي جزيره کيش مي توانيد از جت اسکی استفاده نماييد و ساعات لذت بخشي را با اين وسيله تجربه کنيد.

شرايط كاربرد از جت اسكی

۱- به هر اعقاب یا گروه بیش از یک عضو جت اسکی واگذار نمی شود.

۲- افراد سنگین وزن بایستی به اعتكاف جت سواری کنند.

۳- وارسی دقیق و تکمیل فرم پروتكل اجاره جت اسکی ارائه شده از طرف کلوب.

۴- توجه خاص به آموزش های مربی جت اسکی و انجام و رعایت کامل آموزش های داده شده.

۵- جت اسکی را فقط در قریب سامان و سرعت های مشخص شده توسط کلوپ هدایت نمایید و از وارد شدن به قریب سامان دیگر کلوپ ها و شناورها جدا تحرز نمایید.

۶- عدم اجرا هرگونه مانور آکروباتیک و خطرناک از جمله دور درجا زدن.

۷- رعایت فاصله ۱۰۰ متری با هرگونه شناور و اسکله و مانع در جهت نهی و امر از بروز حادثه.

۸- در هنگام دور شدن و نیز نزدیک شدن به ساحل و هم دور زدن از سرعت خود بکاهید. دور زدن با سرعت زیاد باعث می گردد که هواپیما و راننده خلبان ناخدا همراه تعادل خود را از دست داده و زودتر از جرخش جت اسکی شما را به داخل آب بکشد و جت را معلق کند.

۹- در هنگام چپ و باژگون شدن جت اسکی دست خود را از دسته فرمان جدا کرده اجازه دهید تا جت اسکی به صورت خودکار به حالت اولیه بازگردد. سپس از قسمت پشت جت اسکی سوار شوید، در صورت رها نکردن دسته فرمان جت اسکی باعث وارد شدن آب به داخل موتور جت اسکی میگردید.

۱۰- در صورت بینایی دیدار بغتتاً هرگونه شناور یا مانعی به منظور نهی و امر از تصادف کافیست ضمن ربودن از دست خود از روی گاز فرمان جت اسکی را کاملا به یک سمت بچرخانید. هرگز اهرم گاز را با ترمز ریب نگیرید که در صورت انجام این مغلوط نه تنها ترمز نمی کنید بلکه جت خود را با تمام قدرت به شناور مقابل خود می کوبید و باعث بروز حادثه بسیار ناگوار میگردید.

۱۱- در صورت مشاهد سباحت در حرکت مقابل خود از عبور از مقابل آن حذر نموده و همیشه باید از قسمت پشت آن عبور نمایید.

در ابتدا به شما توصیه می کنیم که قبل از استفاده از تفریحات کلوپ های دریایی کیش حتما کوپن های تخفیفی که در برخی از آژانس های مسافرتی کیش ارائه می شود را تهیه کنید تا قیمت كاربرد از این تفریحات بسیار کمتر از قیمت اصلی آن که در سطر پایین اشاره کرده ایم بشود.

جت اسکی با موتور ۷۰۰CC جت اسکی با موتور ۱۴۰۰CC جت اسکی با موتور ۱۷۰۰CC

  • یک ساعت: ۱۰۰ هزار تومان یک ساعت : ۱۲۰ هزار تومان یک ساعت: ۱۴۰ هزار تومان
  • نیم ساعت: ۵۰ هزار تومان نیم ساعت : ۶۰ هزار تومان نیم ساعت : ۷۰ هزار تومان
  • یک ربع: ۲۵ هزار تومان یک ربع : ۳۰ هزار تومان یک ربع : ۳۵ هزار تومان
    کجا می توانید جت اسکی اجاره کنید؟
  • کلام آخر: تفریحات جزیره کیش بسیار هیجان انگیز هستند و از این جهت جزیره کیش با بسیاری از کشور های اروپایی مقابله می شود. رفتن به جزیره کیش بدون انجام دادن تفریحات خاص این جزیره فایده ای ندارد. غرض ما این است که حتما از تفریحات آبی این جزیره همچون پاراسل، جت اسکی در کیش، کیبل اسکی، فلای بورد و… استفاده نمایید.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *