معرفی هواپیمایی کیش ایر

شرکت هواپیمایی کیش ایر (Kish Airlines) در سال ۱۳۷۰ و در راستای توسعه گردشگری جزیره کیش بدایت به کار کرد. در دهه ۷۰ و با ساختن و سازها و بدیع سازی آبخوست کیش و دگرسانی شدن این آبخست به منطقه آزاد تجاری حاجت نیستی راه ارتباطی بین جزیره کیش و سایر شهرهای فارس عوعو و همینطور کشورهای كنار شاخاوه و شبه جزیره فارس درك می شد. به همین مراد هواپیمایی کیش ایر که یک ایرلاین مخصوص و وقت حسن به دائره منطقه خلاص کیش است تاسیس شد. در این نبا یادداشت الهام قصد داریم با هواپیمایی کیش ایر بسیار شناسنده شویم و در حال سیرالملوك سابقه زمان و جهد این خط هواپیمایی روشنگری دهیم. با الی گشت معاشر باشید. در ادامه در مطلب جاهای دیدنی کیش در مورد معرفی هواپیمایی کیش ایر بیشتر صحبت خواهیم کرد.

شرکت هواپیمایی کیش ایر

شرکت هواپیمایی کیش ایر در سال ۱۳۷۰ احداث شد و فعالیت خود را از سال ۷۱ و با دو فروند هواپیمای كرایه ربح ای مقدمه کرد. در حال آراسته کیش ایر در جزیره کیش و تهران تذكره مرکزی دارد. با فراخی تماشا جزیره کیش و داخل كردن گردشگران اندرونی و خارجی به این ناحیه سبكبار تجاری، کیش ایر نیز با تغییر راه انداختن به آبادانی و صعود و تنزل ناوگان چرند خود اقدام کرد.

معرفی هواپیمایی کیش ایر

هواپیمایی کیش ایر سابق بر این از ۲ فروند هواپیمای مسافربری توپولوف نیز مصرف می کرد، اما پس از ممنوعیت استعمال از این نوع هواپیما و در پی بخشنامه دائره هواپیمایی ایران، شرکت هواپیمایی کیش ایر این دو فروند جت را از ناوگان فلكی هوازی دل كنده عاشق بیهوده خود کنار گذاشت و هواپیماهای نوگرا را جایگزین آن ها کرد. در حال روبراه کیش ایر ۱۲ فروند جت دارد که مدل های این هواپیماهای مسافربری به شرح زیر است:

دو فروند هواپیمای ایرباس ۳۲۰ با وسع جابجایی ۱۱۰ مسافر
۲ فروند هواپیمای ایرباس ۳۲۱ با گنجایش حمل ۱۲۰ مسافر
۳ فروند هواپیمای فوکر (Fokker 100) با وسعت گیرش ۱۱۷ مسافر
۵ فروند هواپیمای مک دانل داگلاس ام دی-۸۰  (McDonnell Douglas MD-80)  با وسع وفات ۱۶۲ مسافر

خرید هواپیمای ATR

سال گذشته مدیرعامل موسسه منطقه رها کیش بروز کرد که در راستای ترفیه و نوسازی ناوگان چرند کیش ایر قصد دارند ۶ فروند هواپیمای ATR خرید کنند. بیع این هواپیماهای باب با هدف تزاید پروازهای داخله و ترفیه گردشگری ناحیه فارغ کیش اعمال خواهد شد.

شرکت هواپیمایی کیش ایر در حال مهیا یکی از اعضای یاتا (IATA) است و توانسته آزگار استانداردهای لازم بین المللی را کسب کند. کیش ایر ابتدایی شرکت هواپیمایی ایرانی است که توانسته گواهینامه استاندارد وثوق هوانوردی IOSA را اخذ کند.

کلاس های پروازی

کیش ایر در دو کلاس پروازی اقتصادی یا اکونومی (Economy) و تجاری یا بیزنس کلاس (Business Class) پروازهایی به مقصودها جوراجور اعمال می دهد. بلیط هواپیمای بیزنس کلاس این شرکت هواپیمایی در مسیرهای رفت و مراجعت و عزیمت پروازهای تهران- کیش و تهران-مشهد به مسافران ارائه می شود.

مسیرهای پروازی

خواسته ها داخلی: بوشهر، یزد، آبادان، بندرعباس، آداك ابوموسی، اراک، اهواز، بارانداز عسلویه، بندرعباس، اصفهان، کرمان، کرمانشاه، اسكله ماهشهر، مشهد، رشت، آبخست قشم، شهرکرد، شاهرود، شیراز، تبریز، همدان و زنجان مرادها خارجی: عراق، عمان، سوریه، ترکیه، امارات متحده عربی (دبی و شارجه) و آذربایجان

خرید بلیت هواپیما

اگر قصد سفر با کیش ایر را دارید به خاطر روبراه بلیط می توانید به دفاتر بیع این شرکت یا وبسایت های سودا پته طرف عهدنامه با کیش ایر مراجعه کنید به خاطر توشه بلیط درونی و بیرونی نمایش کارت قرابت آگاهی عکس دار (شناسنامه یا کارت ملی) و راجع به حساب اندوخته بلیط های غریبه و آشنا نشان دادن جوازعبور و جوازعبور ناچاری است. اگر قصد سفر بیرونی دارید اعتبار روادید شما از آن بدو سفر باید اقلاً ۶ ماه باشد.

خدمات کترینگ و غذا

شرکت هواپیمایی کیش ایر با بیش از ۲۰ سال تفحص در ماخذ پروازهای اندرونی و برونی اهتمام می کند تا بهترین خدمات را به مسافران خود نشان دادن کند. کیترینگ و غذاهای سرو شده در طول پرواز از تاپ :صفت عالی کیفیت و کاملا لایق با مشام و چشایی آریایی ها طبخ می شود. در پروازهای بیزنس کلاس یا تجاری فعالیت ها کترینگ تخصیص ای به مسافران نمایش می شود و در حاصل های غذایی صبحانه، ناهار و شام قصد با لیستی یكسان از مسافران توجه و بدرقه می شود. برای ثمر چاشتگاه مسافران می توانند از بین دو نوع غذا مشتمل عضله سپید یا عضله لاله گون یکی را گزینش کنند.

معرفی هواپیمایی کیش ایر

پذیرش مسافر

مسافرانی که بلیط هواپیمای کیش ایر را پس انداز کرده اند در حال پروازهای درونی و بیرونی ۲ روزگار و در پروازهای بیرونی ۳ ساعت زودتر از حرارت صعود باید در گروه حضور داشته باشند. چهل و پنج نكته لحظه قبل از تصعید اندرونی ظاهری و باطنی بیگانه و سی دقیقه قبل از پرواز خارجی گیت های تصعید ودیعه درستكاری خواهد شد و از استجابت نقب رهرو اجتناب خواهد شد.

قوانین حمل بار کیش ایر

شرکت هواپیمایی کیش ایر نیز مثل دیگر ایرلاین های معزز دنیا دستورالعمل ها خاصی بابت نمونه و غیراستاندارد شایست حمل بار سالك راه پیما دارد. هر مسافر اجازه دارد یک کیف دستی با خود به تو کابین جت ببرد. وزن این کیف نباید اغلب از پنج کیلوگرم و آشفته ابعادش نباید بیش از ۱۱۵ سانتی متر باشد.هنگامی که چمدان خود را به آبخور بار تحویل می دهید برچسبی محتوی دانسته ها پرواز روی آن نصب می شود. این اطلاعات هویت بقچه شما قلمداد می شود و تا آخر تصعید از کندن آن تحاشی کنید.

اشیاء غیرمجاز

برای حفظ امینت جان و مال مسافران و ارائه بهترین و امن ترین پرواز، کیش ایر اختصاص هایی به خاطر حمل ازجان گذشته اشیاء و کالاها ادا می کند. بهتر است موقع خرید بلیط هواپیما به این لیست دقت کنید و با تجلیل آن ها سفری امن و بی فراغت و اضطراب را فقره سبب خود و اشخاص دیگر و همان ها فراهم کنید. سیاهه این اشیاء عبارتست از:

كالا اقسام مواد اسیدی مثل سرکه و آبلیمو
درآمد باج منفجره و آتش زا
اشیاء تیز و نیشدار آبخیز مثل چاقو، تیغ، بریدن :فعل قطع كردن و …
كالا اقسام اشیاء شکستنی و خطرناک مثل شیشه، بطر و …
حربه های وسایل تفنن که کاملا شبیه مهمات فرضی هستند
خرج خوراکی لزج مثل مربا، مایعات در حجم علاوه و هرگونه صرف خوراکی باید به پوست سالم ودیعه درستكاری محبوس برده شود و به منهل روزی بار جابه جایی سپردن داده شود.ش

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.