آشنایی با بوستان آهوان کیش

یکی از فایده خو های آبخوست کیش که منجر به ساختن روضه آهوان شد، بود آهوان با میزان فراوان است. این بستان دو هکتار پیمایش دارد و دارای ۱۷ قفس فقره سبب انواع فاحش بهیمه ها است.در گلستان آهوان ستوران و آدمیان به پوست فارغ و بی تخصیص شادخواری گذران می کنند. چهارپایان شی در پارک اعم از شیر، روباه، شغال، همایون خوش یمن سنجابی، گوزن، آهو، اسب، پرنده ها استرلیایی و … هستند.
بوستان آهوان کیش از دیگر مکان های گردشی و دیدنی مشهور کیش است که در طول سفر با تور کیش نباید ویزیت كنترل از آن را از دست داد. در ادامه ذر مطلب جاهای دیدنی کیش در مورد آشنایی با بوستان آهوان کیش بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با بوستان آهوان کیش

در باغ آهوان همانطور که از نامش پیداست آهوان بغاز را در محیطی خویش داشتنی و سبز خواهید دید، در نو و قدیم اتفاق پارک آهوان کیش، پارکی سایر اجنبی از بعدی پارک ها و محل ها دیدنی کیش لحاظ می شود. در دیگر پارک های كاپیتان کیش، بسان فرودگاه هنرمندان، پارک شهر کیش، پارک ساحلی سیمرغ، پارک خلال کیش و …. تماشاگر پارکی تقریبا ساحلی خواهید بود، اما در پارک آهوان کیش فضای ریحان را خواهید دید که شما را تشویق به پیکنیک و تماشای بهیمه ها می کند.

بوستان آهوان کیش یکی از جذاب ترین جاهای دیدنی کیش است، این گلستان با هوایی فلكی عرشی به سطح وزن پایگاه گیری ۲ هکتار در انتهای شارع فردوسی آبخو کیش وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده است. در این روضه به غیر از آهو چند طریق های دیگری از بهیمه ها مثل شیر، روباه، شغال، میمون، آهو و انواع پرندگان نیز مراقبت می شوند، ولی آهوها برخلاف دیگر حیوانات که در قفس احتراس می شوند، به بشره مستقلاً مختارانه حروار در این پارک زندگی می کنند. کودکان علاوه بر ملاحظه این بهایم ناپسند می توانند از ابزار گنجفه ورزش فریب چی در این پارک نیز استفاده کنند.

در پارک آهوان کیش آهو ها مستقلاً مختارانه حروار در آبخو ی کیش بری هیچ بند و قفسی تعیش میکنند و از آنها در این پارک محافظت می شود. در سال ۱۳۶۳ پیمانه ۳۰ راس آهو از خارک به آبخست کیش ارجاع پدیدار کرد که با پروا به جمعیت رخیص محیطی، منتشر علفزار و ساختن سبو معیار این آهوان به بیش از ۶۰۰ راس جوان است که اغلب در مرکز و جنوب آبخو در حال پایندگی هستند.

پارک آهوان کیش مساحتی به وزن پایگاه ۲ هکتار است و  حوالی پارک بابت بقا آهو ها کاملا كم ارزش مهیاسازی شده است، در وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق این پارک نقش مهمی را در حفظ مخلوقات کم یاب در حال انحطاط ایفا می کند.

آشنایی با بوستان آهوان کیش

همچنین این بوستان به گردشگران این امکان را میدهد که از گزند تفرق ای بسیار نزدیک از آهوان رها از بند و حصر دیدن نمایند و خاطرات نابی را در سفینه خاطرات خود ثبت نمایند.از موجودات و حیواناتی که در حدیقه آهوان معیشت خوش گذرانی كردن می کنند : ۱۷ نوع مردم دیگر مانوس شیر، روباه، شغال، گوزن، میمون، اقمشه ماكیان و…… که جانباز از آنها در قفس نگهداری میشوند.همچنین درخصوص کودکان یک شهر ملاعبه در این ملك و راغ ساخت شده است.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *