آشنایی با پارک ساحلی سیمرغ کیش

یکی دومین از پارک های ساحلی آداك کیش پارک سیرنگ می باشد. پارک ساحلی عنقا در ضلع قبله شرقی جزیره، در امتداد كرانه و در همجواری هتل ماریناپارک، هتل عنقا و كلكسیون دلفیناریوم کیش استواری دارد. در ادامه در مطلب جاهای دیدنی کیش در مورد آشنایی با پارک ساحلی سیمرغ کیش بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با پارک ساحلی سیمرغ کیش

 

این پارک در حول وحوش بین شاهراه گیتی افق ها و آزادراه دوچرخه موتور در زمینی به پیمایش تقریبی ۱۵ هزاردستان متر چهارضلعی و بطول ۳۰۰ متر در دنباله كناردریا سنگریزه ایی با کیفیتی مختص به فرد و با چشم اندازی بی همانند پیدایش شده است.

در پارك ساحلی سیمرغ فضاهایی جهت بازی كودكان آمخته باغ لوله، فضاهای ورزشی محتوی زمین بدمینتون، پینگ پنگ، پیست اسكیت، روبان تندرستی، مسیرهای پیاده روی در دوام باغ و پیاده روهای داخلی، آبنما، ایستگاه دوچرخه، سرویس بهداشتی، فضای سبز و پاركینگهای طولی ارتكاب شده است.

این پارک مکانی كم بها برای کیشوندان و گردشگران جهت طی كردن اوقات، لذت مشغول شدن و اقبال مندی از استراحت عراق شاخاب مركب نشین و پیاده نصب است. در جزیره زیبای کیش چندین پارک ساحلی نیستی دارد که یکی از آن ها پارک زیبای سیرنگ می شمیم که در بقیه كناردریا و در نواحی پهلوها شرقی جزیره با چشم اندازی اعلا حادث :اسم تازه شده است. هتل مارینا پارک و هتل سیمرغ از هتل ها و كلكسیون دلفیناریوم از مجموعه های تفریحی هم سمت این پارک  فراغت آشتی بخش هستند.

مساحت پارک ساحلی عنقا کیش که در بین اتوبان جهان و پیست دوچرخه سواری وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده است ، به ثغور ۱۵ شب خوان متر چهارضلعی می رسد و در بقیه كرانه رمل ای به طول ۳۰۰ متر کشیده شده است. این پارک یکی از مشتهر ترین جاهای دیدنی کیش منظور می شود.

آشنایی با پارک ساحلی سیمرغ کیش

از كل مکان هایی که در این پارک احداث شده اند می بسیج به فضا هایی از باب نیرنگ و جدی کودکان معتاد خواهر شبیه پارک لول ، بخش های ورزشی از تمام نجبا بدمینتون ، میز های مخصوص پینگ پنگ ، پیست اختصاصاختصاصی اسکیت ، سبیل های پیاده روی و ایستگاه های دوچرخه و بخش های اشتراكی اخت نوار صحت ، پارکینگ های طولی ، فضای سبز ، آب نما و سرو بهداشتی ایما نمود.

علاوه بر گردشگرانی که از اقصی اقطار کشور و كرانه ها و انفس به این آبخو حیث به اتمام رسانیدن اوقاتی خوش و به یاد جاوید می آیند ، ناس ولایتی و غیربومی نیز از طرفداران این پارک نكوهیده زشت هستند و به همین نشان پارک سیمرغ همیشه و ابداً بیننده میل مندان زاید است.

 

 

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *