احداث جزیره دیزنی لند در کیش

برای اینکه جزیره کیش دارای توریست بسیار بیشتری باشد باید حتما از جاذبه های گردشگری بیشتری در جزیره ی کیش بهره گرفته شود تا جذابیت بیشتری داشته باشید. دیزنی لند را می توان بزرگ ترین و محبوب ترین شهربازی دنیا دانست و محبوبیت آن به اندازه ای بوده است که مسئولان ایرانی را به این فکرانداخته تا آن ها هم در کیش جایی مثل دیزنی لند را بسازند. دیزنی لند، شهربازی ای زیبا و بزرگ واقع در یالت کالیفرنیای آمریکا استدر ادامه در جاهای دیدنی کیش در مورد احداث جزیره دیزنی لند در کیش بیشتر صحبت خواهیم کرد.

احداث جزیره دیزنی لند در کیش

که توسط مدیریت والت دیزنی اداره می شود و کارتون و انیمیشن دوست ها عاشق آن هستند، جایی که برای هر کسی با هر سنی جذاب است. حالا از آن جا که این شهربازی محبوبیت بسیار زیادی دارد و میلیون ها گردشگر دارد، مدیران ایرانی هم به فکر ساختن جایی مشابه دیزنی لند در جزیره ی کیش افتاده اند. مکانی که لاکی آیلند نام دارد.

احداث جزیره دیزنی لند در کیش

لاکی آیلند کاملا شبیه به دیزنی لند است که در کیش ساخته خواهد شد و به شدت مورد علاقه ی کودکان خواهد بود با این حال ورود به آن محدودیت سنی ندارد و همه می توانند در آن باشند. ساخت لاکی آیلند به تصویب هم رسیده است و به جایی سرگرم کننده برای کودک ها و خانواده ها تبدیل خواهد شد و این انتظار هم هست که در گردشگری کیش نقش مهمی داشته باشد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *