اجاره خودرو در کیش و قوانین آن

رانندگی در هر کشوری قوانین خاص خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه كیلو را دارد. اما به علاوه برایتان جالب باشد که شهری در یک کشور دارای مقررات خاص‌تری باشد. به مطلب محمول باب که چنانچه این شهر تمام شدن شکل جزیره باشد. البته کیش را ذل عنوان شهر نام نمی‌برند. اگر به کیش سفر کرده باشید متوجه خاص بودن این قوانین شده‌اید، اما اگر سفری به این جزیره نداشته‌اید قبل از سفرتان این مقاله را نگاهی بیندازید و شگفت‌زده شوید. در صورتی که این قوانین را رعایت کنید، سفری ایمن راحت و راحت برای من می‌سازید. سرباززدن از آیین نامه ها و نکات رانندگی در جزیره کیش، خرج روی دستتان می‌گذارد و حتی ممکن است سفر شما را با آن چیزی که فکرش را می‌کرده‌اید ناهمگون و متشابه کند. با اجاره خودرو در کیش و التفات قوانین رانندگی می‌توانید این امکان را به خود و همسفرانتان بدهید که سفری راحت داشته باشند.

کیش یک جزیره توریستی است که در همه و جزء فصلی از سال زیبایی خاص خود را دارد. پس بعید نیست که چنین فضایی برای خود قوانین خاصی هم داشته باشد. احترام تهییج شدن این قوانین باعث یکپارچه شدن سیستم شهری خلوص هماهنگی بین اهالی کیش شده است. رعایت کردن قوانین در یک مکان باعث می‌شود افرادی هم که برای سفر به آن محیط راهبر می‌شوند خواه ناخواه شادمان گشتن آن قوانین خوارداشت بگذارند و خود را مسئول بدانند که این دستورالعمل ها حفظ شود.

برای اجاره خودرو در قشم می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

http://europcar-ir.com/rent-a-car-in-qeshm/ 

کیش ، قانون مند ترین شهر در ایران

هر شخصی که به کیش سفر کرده باشد خاطره خوشی از اوضاع رانندگی در جزیره به یاد دارد. در کیش تمامی قوانین راهنمایی رانندگی به طور کامل وظیفه میشود و کمتر پیش می آید که شما تخلفی از رانندگان ببینید.

هیچ چراغ قرمز یا سرعت گیری تو :حرف اندرون سطح شهر مشاهده نمیکنید و مسیر نكاشته پرورش نیافته کیش بسیار آرام و بی خطر است. در تمام خیابان های کیش عملکرد رانندگان مورد بررسی قرار می گیرند و کثیفی ماشین منبع سبب كفارت شدن راننده میشود.

مقررات راهنمایی و رانندگی در کیش

لازم است بدانید در تمامی خیابان‌های کیش، با عهد دادن دوربین‌های مدار بسته رفتار رانندگان کنترل می‌شود. یکی از نقاط قدرت آبخو کیش، رانندگی آرامش‌بخش در خیابان‌هایش است. از چراغ قرمز و سرعت‌گیر در این جزیره خبری نیست؛ هر شهروندی آموخته است که بدون ضرورت به نصب چراغ قرمز و سرعت‌گیر مقررات را به صورت ارادی رعایت کند. این قوانین جوری فراگیر شده‌اند که پاك رفتن خودنمایی كردن یک طرف جزیره تمام شدن آن طرف دیگر دچار مشکل نشوید و در اسرع وقت به مقصد كلاه خود برسید.

نگران تفاوت سرعت در خیابان‌ها نباشید. سرعت مجاز توسط تابلوهایی که وارد و خارج خیابان‌ها نصب شده‌اند به شما اعلام می‌شود.

درست است که در جزیره کیش بالا دلیل خیابان‌های مناسب شما یک رانندگی امن در پیش دارید، اما این دلیل نمی‌شود که از بستن کمربند ایمنی سر همچنین زنید.

عبور از بین خطوط پاك همه ما روشن است. این قضیه نیز در جزیره کیش یکی از قوانین مهم به حساب می‌آید. همچنین در صورتی که قصد تغییر مسیر داشتید، از ۱۰۰ متر قبل راهنمای خودروی خود را كارگر اثربخش کنید و به کمک آینه بغل مسیر خود را تبدل دهید.

حفظ سرعت مطمئن، به شما احساس خوبی می‌دهد. شرجی بودن هوای این جزیره می‌تواند عملکرد ترمز را با کمی مشکل روبرو کند، بوسیله سوگند به همین خاطر توصیه می‌کنیم علاوه بر کنترل سرعت، دوری خود لاف زدن خودروی جلویی را هم بیشتر کنید. به مخاطره انداختن اکثر خیابان‌ها بر روی تابلوی سرعت عدد ۸۰ را خواهیم دید.

شرایط ورود خودرو به کیش در ایام نوروز

ورود خودرو به جزیره کیش سكبا شرایط ذیل و بالا مجاز است:

– خودروهای ساخت داخل مدل ۱۳۹۰ مورد تایید قرار گرفتن دوری و قرب فاصله ( با دارا بودن معاینه فنی معتبر)
– خودروهای ساخت خارج مدل ۱۳۸۵ به بعد ( با دارا بودن معاینه معتبر)
– ورود خودروهای وانت تک کابین، کامیون، کامیونت، اتوبوس و مینی بوس به استثناء خودروهای حامل سوخت و مواد غذایی دارای پته ( در زمان اعلام شده ) ممنوع است.
– مدت مجاز تردد خودروهای ورودی به جزیره ۵ روزه می شمه که در صورت عدم رعایت آن برابر قوانین موضوعه با آنها عمل خواهد شد.
هزینه ورود هر خودرو منقضی شدن جزیره کیش، ۲ میلیون ریال اعلام شده است.

منبع: www.europcar-ir.com

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *