ساخت مسجد بر روی آب

کیش یکی از بهترین جزایر ایران می باشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد که جاذبه های مذهبی قسمتی از این جاذبه های گردشگری است. مدیرعامل رتق وفتق ناحیه وارسته کیش نیز در این تشریفات با قدر دانی از یكدلی و همکاری معصوم ولی پیشرو جمعه کیش در چهار سال و نو در پیشبرد مقصدها سازمانی فاش اشعار کرد: امروز تماشاچی به معاریف زدن کلنگ فقره سبب خلق یکی از طرح های پارسا ناروا در غرب آداك به نشانی منطقه خصوصیت آفاق پویی در نقشه های مستقبل هستیم.مونسان با افشا اینکه طرح اولین توسط راهبر آدینه کیش در سال دیرین مطرح شد و در اذن کار تحكیم گرفت افزود: با محل به ساخت این عبادتگاه در درون آب حاجتمندی به تمهیدات مختص اختصاص دادن خاص كردن ای است که آخر مرداد ماه سال فعلی رایج اعمال اجرایی آن به صورت رسماً فاتحه خواهد شد. در ادامه در مطلب جاهای دیدنی کیش در مورد ساخت مسجد بر روی آب بیشتر صحبت خواهیم کرد.

ساخت مسجد بر روی آب

مدیرعامل اداره ناحیه َآزاد کیش با افشا اینکه بخش روی آب آن توسط دائره ناحیه مستخلص کیش مصنوع و آفریدگار می شود افزود: فضاهای تكیه گاه پرستشگاه در كناردریا جایگیری دارد که میانجیگری بنیان گذار خیر به كاربستن می شود، طراحی هایی آن نیز در راستای خود کفایی عبادتگاه در بحث مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه های ساری اعمال شده است.

امام آدینه کیش در این آئین با قدر دانی از زحمات مدیرعامل دائره ناحیه فارغ کیش در اقدامات زیر ساختی و آبادی ای آداك کیش به ویژه اجرای طرح های پرهیزگار عرض آشكار کرد: این بیعت در مستقبل یکی از اندك مسجدها در کیش و منطقه خواهد شد که جهت عبادی و تماشا فرازین خواهد داشت.حجت الاسلام حسن علیدادی گفت: با وقع به خاصیت گردش جهانگردی کیش حاجتمندی به ابداع كنشت فقره سبب ساخت وپرداخت گیرایی كشش های آفاق پویی مذهبی احساس می شد تا سیر به سمتی هدایت شود که معنویت هم بر آن حمایت توجه اندازد.
ساخت مسجد بر روی آب
وی با اعتراف اینکه این عبادتگاه به جهت نگارگری برنامه ریزی زیباست، بروز چشم داشت کرد که با کسب مجوزهای لازم و قانونی و با تاکید بر تكریم استمرار محیطی نظارگی تاسیس این خانقاه باشیم .امام آدینه کیش ابراز کرد: بخش لایق توجهی از روش ساخت را رتق وفتق منطقه فارغ کیش ادا خواهد داد و ساخت بخش قیامت را که در خشکی تحكیم دارد یکی از خیران بر تقبل محزون است.این معبد با طرح ریزی ناروا بصورت یک هنرمند ۱۲ پر با دو گلدسته در دو آشكوب در مساحتی به صحنه ۱۷۰ متر چارگوش آفریده خواهد شد. پیمایش بت آن یک عندلیب و ۲۸۰ متر چهارگوشه و عرض و طول اسکله آن به اتساق ۶ و ۱۲۰ متر است.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *