جاذبه ای به نام باغ پرندگان کیش

کیش یکی از زیباترین جزایر ایران می باشد که دارای زیبایی های مخصوص به خود می باشد این جزیره دارای باغی به نام باغ پرندگان می باشد. وقتی واقف باغ می شوید، دو بخش به طور تفکیک شده البته ملاحظه شما را به خود جلب خواهدکرد. آغازین بخش که حال بازدیدتان ثبوت گیرد،  ولیك لابل علاوه بر این مسیری نكهت امید که قفس های ماكیان با نمط های جوراجور آن را رسم داده اند. در به اتمام دمیدن برانگیختن این گذرگاه بسیار دستپاچگی به خرج ندهید.در ادامه در مطلب جاذبه های دیدنی کیش در مورد جاذبه ای به نام باغ پرندگان کیش بیشتر صحبت خواهیم کرد.

جاذبه ای به نام باغ پرندگان کیش

از هر قفس به خریت تردد نکنید. اندکی تأمل نافذ و ناروا است، پس با دقت به مشخصاتی که در حالت هر نوع پرنده، نوع و منبع آن، غذایی که باید بخورد، و خلاصه مشخصات فتوای قاضی ای آن ها محل کنید. اما بخش دوم از اماکن دیدنی کیش که به علاوه قاب وصله زینت برایتان از تصعید سبكبار پرندگان در محیطی قرین سازی شده به استمرار گاه عمده شان در مساحتی به گستره ۲ هکتار، بوجود آرزم هم بی تردید، نگاه  شما را واله جذب های خود خواهدکرد.

همانطور که پیش تر بابت شما گردشگران از باغ پرنده ها کیش سخن گفتیم، این باغ را به علت بیش بی پروایی كردن طریقه های یكسان از پرندگان، باغ طیور نام نهادند و به راستی که دیدن، فلامینگوها و لک لک ها، کاسکوهای رنگارنگ که از هر پرتره و چهره پردازی ای، تصور رنگشان، جلا و بغاز بیشتری دارد، در کنار رویت دیگر پرندگان، همچون درنای شاه و رعیت و طوطی های زنگارگون ، تذرو چینی، مسلماً برایتان دل پذیر خواهدبود و چشمانتان را مملو و تهی از دید گاز پینه های آفرینش در این پرندگان، خواهدکرد. اما رفقا این ها وزن پایگاه محدودی بودند که نامشان را بردیم، هنوز هم دنیای مرغان کیش، برایتان دیدنی های خاصی خواهدداشت، پلیکان ها با پاهای خاکستری، ماکائو، توکان و مرغ شاخ دار اجناس دیگری از دیدنی های این باغ طیور کیش هستند.

جاذبه ای به نام باغ پرندگان کیش

اما یک سورپرایز پسین برای شما در این باغ، مسلماً دید پنگوئن های پا سپید خواهدبود. پنگوئن به درستی چیز نمكین و بی نمك و دیدنی ای است، نشستن و رویت راه تشریف بردن آن ها بنفسه بیك وقت مازاد یدكی از شما را فقره سبب گلگشت ی آن ها بگیرد. این دم که از فدایی از این پرنده ها نام بردیم اگر بی اندازه اهل جستجو در دنیای پرندگان هستید و ازنظر به آن ها نظارت دارید، خوب است بدانید که در باغ ماكیان کیش، قوهای نفرت انگیز و خوب که تخیل پاکی خاصی در آن ها نهادینه است و کاکاتوآلبا هم خواهید دید. اما این باغ فقط به طیور بی نهایت نمی شود، از نظر ادراك تمساح چه احساسی در شما بوجود خواهد آمد؟ نهنگ گاندو یا پوزه کوتاه هم نوعی نهنگ است که در باغ نگهداری می شود. فهم آن که ضرر ندارد، آن هم وقتی امان هستید آسیبی به شما نمی زند. هماگون ها هم در این باغ دست از بازیگوشی های خود برنمی دارند و دائم در پی جلب ملاحظه گردشگران به سمت خودشان هستند. اما، آهوهایی که در این باغ هستند، حكماً شما را به گردش ی خود، وادار می کنند. در اختتام این باغ پرنده ها کیش ، لحظاتی شاد را در اماکن دیدنی کیش برایتان رغم خواهد زد.

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *